Agafia zaprasza na zajęcia

Zapraszamy na cotygodniowe zajęcia z relaksacji czyli nauki jak się nie zabić.

Treningi relaksacyjne to form terapii (oraz autoterapii) i stosowane są m.in. przy redukowaniu stresu, leczeniu bezsenności, depresji, lęku czy bólów głowy. Zwykle nauka relaksacji polega na rozluźnianiu grup mięśni, spowolnieniu oddechu i oddychaniu brzusznym. Tym razem też tak będzie ale z małym bonusem.
Najważniejsze w relaksacji to dobre samopoczucie we własnym ciele. Dlatego oprócz technik relaksacyjnych będziemy się też uczyć o emocjach, uczuciach, automatycznych i nieświadomych reakcjach. Nauczymy się czym są granice i jak je mądrze stawiać sobie i innym. Opowiem o tym czym są uzależnienia
i współuzależnienia oraz czym się różnią zaburzenia od chorób psychicznych.

Zajęcia skierowane są  więc do osób, które chcą:

👉 nauczyć się kierować swoją energią emocjonalną na zewnątrz w stronę działania,
👉 dowiedzieć się do jakiego poziomu stres działa na nich motywującą (eustres) i gdzie jest granica ich dystresu czyli stresu, który wyczerpuje,

👉 dowiedzieć się czym są emocje, czym uczucia a czym są automatyczne reakcje,
👉 poznać szybkie techniki rozluźniające pomocne w sytuacjach dużego napięcia,
doświadczyć głębokiego relaksu mięśni i układu trawiennego,
👉 doświadczyć odciążenia układu nerwowego, krwionośnego i oddechowego,
👉 nauczyć się technik wspierających spokojny sen i szybkie zasypianie.

Agafia Spyrka
 Kiedy zapytasz moich znajomych co o mnie sądzą odpowiedzą: „to jest najbardziej spokojna osoba jaką znam, ja nawet nie wiem czy ona umie się denerwować”. Zapewniam, że umiem. Tylko, że zamiast tracić energię, wolę mieć z niej pożytek. Jestem przekonana, że to co nas określa to konkretne, namacalne, realne działania. Bo to właśnie działanie i idee wprowadzone w życie zmieniają Świat.
Moja podróż do siebie zaczęła się od błędnej diagnozy i bardzo złego leczenia. Żeby się nie zabić i nie zwariować nauczyłam się siebie, nauczyłam się tego co mogłam o emocjach, uczuciach, automatycznych reakcjach, triggerowaniu, traumie i wielu innych rzeczach.
Jestem innowatorką i trenerką. Od 2018 roku rozwijam swoją markę narzędzi wspierających zdrowie psychiczne osób w sytuacjach kryzysowych. 

Swoją wiedzę opieram na 15-letnim doświadczeniu w pracy dla globalnych marek, gdzie przeszłam przez wszystkie szczeble kariery od programu stażowego do stanowiska dyrektora, a także współpracy z małymi podmiotami i centrum wspierania ekonomii społecznej.

Moje doświadczenie wykorzystywane jest m.in. do tworzenia metodologii rozwoju przedsiębiorstw społecznych w globalnym projekcie GroundUp prowadzonym przez Youth Alliance. W 2022 roku zrealizowałam projekt opracowania podręcznika Pączek, Listek, Kwiatek dla osób doświadczających depresji wchodzących lub powracających na rynek pracy w zakresie programu innowacji społecznych. Mój podręcznik przeszedł przez proces ewaluacji w Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych w Warszawie oraz przez etap testowania i superwizji  w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego.

2021 roku opracowałam i wprowadziłam  program wsparcia komunikacji dla wychowawców i pedagogów dla Centrum Wspierania Rodzin Rodzinna Warszawa.

Moje pudełko terapeutyczne Dom z Ogrodem od 2019 roku jest narzędziem wspierającym procesy psychoterapeutyczne w obszarze pracy nad granicami psychologicznymi.

Pozdrawiam

Agafia Spyrka

690 076 333

Osobowość 2023

Osobowość 2023

Wspaniałe wiadomości. Gratulujemy Annie Tomczak , dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu,...

TVP Łódź

TVP Łódź

Międzynarodowy Kongres " Kobieta w orbicie sztuki" przeszedł do historii. Nasze wydarzenie zostało...

wakacje

wakacje

Zapraszamy do zapisów na wyjazd wakacyjny „Seniorze jedź nad morze III”

koncert

koncert

Zapraszamy na koncert muzyki francuskiej!

Archiwa

Dostosowanie dla niepełnosprawnych