Coraz bliżej święta …

Gminne Centrum Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej zaprasiło do uczestnictwa w konkursach bożonarodzeniowych.

Rozstrzygnięcie konkursów odbyło się podczas spotkania Mikołajkowego, których organizatorem było Gminne Centrum Kultury,

🔴W konkursie rodzinnym na „Drzewko Bożonarodzeniowe” jury doceniło zaangażowanie, pomysłowości, estetykę wykonania oraz oryginalność zgłoszonych prac i postawiła przyznać następujące miejsca:

1️⃣miejsce ex aequo Rodzina Kawalec, Jabłońskich i Gąsiewskich

2️⃣miejsce Rodzina Siemiątkowskich, Majewskich, Materek, Baranowskich, Adamczyk, Dąbrowskich, Mankiewicz, Cieślak, Patora, Sędzickich, Wiśniewskich i Sarna

3️⃣ miejsce Rodzina Kawczyńskich, Nypel-Uzańscy, Pawliczak, Jędrzejczak, Piestrzyńscy, Jóźwiak, Rabenda.

🔴Poznaliśmy też laureatów konkursu na „Kartkę Bożonarodzeniową” , który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Do Gminnego Gminne Centrum Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej wpłynęło prawie 100 przepięknych kartek świątecznych. Wybór był bardzo trudny, bo wszystkie prace zachwycały pomysłowością i stylem wykonania. Ostatecznie wyłoniono laureatów w trzech kategoriach wiekowych:

📌kategoria – przedszkolaki i uczniowie klas I

1️⃣ miejsce Borys Wasiak (SP w Dąbrówce Wielkiej) , Maksymilian Młynarczyk (SP w Dąbrówce Wielkiej) , Filip Cesarz (SP w Słowiku)

2️⃣ miejsce Igor Kuzański (SP w Słowiku), Julia Jabłońska, Michał Wrzesiński (SP w Słowiku)

3️⃣miejsce Maja Kamecka (SP w Białej) , Nadia Gąsiewska (SP w Giecznie) , Szymon Dudka ( SP w Giecznie), Anna Błaszczyk (SP w Dąbrówce Wielkiej)

📌kategoria – uczniowie klas II- IV

1️⃣ miejsce Oliwier Mirowski (SP w Szczawinie), Magdalena Woźniak (SP w Słowiku), Kacper Gąsiewski( SP w Giecznie)

2️⃣miejsce Nadia Lange (SP w Dąbrówce Wielkiej), Nikola Patora (SP w Szczawinie), Maria Majewska (SP w Słowiku)

III miejsce Stanisław Daraż (SP w Dąbrówce Wielkiej), Martyna Błaszczyk (SP w Dąbrówce Wielkiej), Kornelia Śmigielska (SP w Szczawinie), Oliwia Baranowska (SP w Białej)

📌kategoria – uczniowie klas V-VIII

1️⃣ miejsce Wojciech Giermaziak (SP w Giecznie), Bartosz Jaszczak (SP w Szczawinie)

2️⃣miejsce Julia Wiśnik (SP w Szczawinie), Julia Wojtysiak (SP w Szczawinie)

3️⃣ miejsce Michalina Jabłońska (SP w Szczawinie), Maria Woźniak (SP w Giecznie)

Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe wyróżnienia oraz upominki.

👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧👩‍👩‍👧‍👧Wszystkim uczestnikom oraz laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznych konkursach.

Wszystkie prace konkursowe można obejrzeć w Gminnym Centrum Kultury w Dzierżąznej.

Nagrody w konkursach czekają do odbioru w Gminnym Centrum Kultury w Dzierżąznej do 30 grudnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

sa

Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

Rodzinna zabawa w Dzierżąznej ! Rodzice, dzieci, dziadkowie, ciocie i wujkowie...spędzali wspólnie...

Archiwa

Dostosowanie dla niepełnosprawnych