Nasi Seniorzy powrócili znad morza!

Za nami wyjątkowy wyjazd Seniorów do Łeby! W tegorocznym tygodniowym turnusie udział wzięła liczna, bo aż 50-osobowa grupa uczestników, którzy cieszyli się nadmorskim klimatem, wspólną integracją oraz zasłużonym odpoczynkiem. 😊

Podczas pobytu nie zabrakło atrakcji i wyjazdów krajoznawczych, które pozwoliły odkrywać uroki okolicy i wspólnie spędzać czas w świetnej atmosferze. Seniorzy korzystali również z zabiegów zdrowotnych, spacerów nad morzem oraz licznych wieczornych spotkań i rozmów.

Mamy nadzieję, że ten wyjazd był dla wszystkich czasem relaksu, regeneracji i naładowania pozytywną energią na kolejne miesiące. Dziękujemy uczestnikom za wspaniałą atmosferę, mamy nadzieję, że chętnie wyjadą z nami ponownie ❤️

Dzień Rodziny za nami!

Dzień Rodziny za nami!

Rodzinna atmosfera, uśmiechy i wspólna zabawa –Dzień Rodziny za nami! Za nami Dzień Rodziny, który...

Archiwa

Dostosowanie dla niepełnosprawnych