Wakacje w GCKSTiR

Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w dniach                  14-16 lipca zorganizowało dla dzieci z gminy Zgierz wakacyjne warsztaty.

W środowe popołudnie na terenie Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej gościliśmy Wujka Gapcia.
Magia, czary i zabawy na wesoło dostarczyły dzieciom niezapomnianych przeżyć, mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.
 

warsztaty magii dla dzieci, Wujek Gapcio

warsztaty magii dla dzieci, Wujek Gapcio

Mini tor przeszkód, przeciąganie liny, wyścigi gąsienic, balonowe bomby wodne to jedne z wielu zabaw w kolejnym dniu spotkań, które czekały na dzieci w Gminnym Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej.  Wata cukrowa była nagrodą dla wszystkich uczestników warsztatów.

 

zajęcia ruchowe, karuzela atrakcji

Wujek Gapcio, warsztaty magii dla dzieci

 W ostatnim dniu przy znanych rytmach letnich przebojów dzieci wraz z rodzicami na scenie plenerowej w Gminnym Centrum Kultury Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej – tańczyli ZUMBĘ !
A pieski z Psiego Patrolu wraz z Wróżką Cyfruszką przybliżyły dzieciom w swojej bajce zagrożenia, jakie niosą ze sobą media cyfrowe. Pokazali jak cudownie można zorganizować czas na świeżym powietrzu. Wszystko zależy tylko od naszej pomysłowości i fantazji. Dzieci z uśmiechniętymi buziami chętnie bawiły się i pozowały do zdjęć z Chasem i Marshalem.
 
 

Zumba dla dzieci

Pieski patrol, przedstawienie, dzierżązna

Piewski patrol, przedstawienie

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

Rodzinna zabawa w Dzierżąznej ! Rodzice, dzieci, dziadkowie, ciocie i wujkowie...spędzali wspólnie...

Archiwa

Dostosowanie dla niepełnosprawnych