Moskwa – spacer po stolicy Imperium | Podróże małe i duże

26 kwietnia w ramach kolejnego pokazu „Podróże małe i duże” wraz z Tomaszem Jeżowskim wybierzemy się na spacer po jednym z największych miast świata – Moskwie.
Podczas trwającego około godzinę wirtualnego zwiedzania zobaczymy najbardziej znane zabytki i symbole stolicy Rosji, m.in. Plac Czerwony z Soborem Wasyla Błogosławionego i Mauzoleum Lenina, Kreml i jego sobory czy ulicę Arbat – najsłynniejszy moskiewski deptak. Nie zabraknie również Moskwy „poza utartym szlakiem”. Czeka nas wizyta na terenie dzielnicy Izmajłowo oraz zwiedzanie kompleksu wystawienniczego WDNH z czasów radzieckich. Wycieczka po Moskwie nie może się odbyć bez przejażdżki metrem – w trakcie naszego spotkania zobaczymy najciekawsze i najbardziej spektakularnie zdobione stacje.
O Moskwie opowie Tomasz Jeżowski – pilot wycieczek, pasjonat historii i podróży, zainteresowany wszystkim, co położone na wschód od Bugu. Od lat oprowadza polskich turystów po Rosji, Ukrainie i państwach kaukaskich. Wyprawy na Wschód łączy z pracą przewodnika miejskiego po Krakowie. Dzieli się swoją pasją na:
https://wostokpodroze.pl/ oraz

https://www.facebook.com/wostokpodroze
Z A P R A S Z A M Y !

Aktualności

Dostosowanie dla niepełnosprawnych