Bale karnawałowe

Ostatni weekend karnawału !

W ostatni karnawałowy weekend Wójt Gminy Wioleta Głowacka wraz z naszym Gminnym Centrum zapraszała dzieci i dorosłych do wspólnego spędzenia czasu.

🎊🎉Wiele radości i dobrej zabawy towarzyszyło najmłodszym i ich rodzicom podczas bali karnawałowych w Kaniej Górze i Białej.

Dzieci, a zdarzyło się, że i rodzice, uczestniczyły w balach w kolorowych przebraniach. Atrakcje przyciągnęły milusińskich z terenu całej gminy.

👉Najmłodsi chętnie brali udział w tegorocznych propozycjach spędzenia ferii przygotowanych przez Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej. Ze wspólnych spotkań, wycieczek i zabaw skorzystało ponad 150 dzieci z terenu całej gminy. Mamy nadzieję, że coraz więcej dzieci będzie brało udział w kolejnych atrakcjach przygotowanych przez Gminne Centrum Kultury. Są już pytania, czy tak samo ciekawie będzie podczas wakacji. Myślimy już o wakacyjnych propozycjach dla najmłodszych i zapraszamy na spotkania w ciągu roku szkolnego w Dzierżąznej – podkreśliła Wioleta Głowacka Wójt Gminy, życząc dzieciom i rodzicom dobrej zabawy.

🎉Wspólne tańce i zabawy z animatorkami, pokaz magicznych sztuczek, malowanie buziek, zabawy plastyczne przygotowało Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej

Niezawodne Panie z Koło Gospodyń Wiejskich „Jarzębina” w Kaniej Górze oraz KGW Biała częstowały przygotowanymi wypiekami.

👍👏Zabawa była fantastyczna i trudno było się rozstać. Sami popatrzcie…

Info i zdjęcia : Gmina Zgierz

Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

Rodzinna zabawa w Dzierżąznej ! Rodzice, dzieci, dziadkowie, ciocie i wujkowie...spędzali wspólnie...

Archiwa

Dostosowanie dla niepełnosprawnych