WAKACJE

Wakacje wcale nie muszą być nudne!

Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej przygotowało dla dzieci wyjątkowe wakacyjne warsztaty w wyjątkowym miejscu.
Park wokół dworku w Dzierżąznej sprzyja radosnym zabawom oraz kreatywnym pomysłom. Zależało nam aby pobudzić dziecięcą wyobraźnię a Gminne Centrum w jest idealnym do tego miejscem.
Poza warsztatami kreatywnymi czy artystycznymi oferowaliśmy zajęcia ruchowe na dworze, wycieczki do Orientarium, Zagrody Edukacyjnej w Konarzewie, Doliny Skrzatów czy do Kucykowego Rancha oraz wiele innych.

👉 Zajęcia edukacyjne w Orientarium w Łodzi podczas, których między innymi dowiedzieliśmy się jak gruba jest skóra słonia, co jedzą tygrysy i czy rekiny rzeczywiście są bardzo niebezpieczne.

👉 Turniej gier planszowych ♟🎳🧩

Po udanych rozgrywkach odbyliśmy podróż do Kucykowego Rancha, gdzie czekał konik Pegaz 🐴gotowy do przewożenia młodych jeźdźców. 🐎Ponad to poznaliśmy innych mieszkańców Kucykowego Rancha. Emocji było co niemiara. Po powrocie do Gminnego Centrum odbyły się warsztaty aktorsko-literackie 🎭poprowadzone przez Małgorzatę Skwarek-Gałęską. Dzieci wysłuchały legendę o Smoku Wawelskim 🐉a następnie otworzyły scenkę używając ruchu, mowy ciała i gestów. Scenki były w brew pozorom niełatwe do odegrania ale i bardzo, bardzo zabawne 😄😄😄

Nabór do zespołów

Nabór do zespołów

Chcesz przeżyć przygodę swojego życia, nawiązać nowe znajomości, spędzić miło i aktywnie czas,...

PLENER MALARSKI

PLENER MALARSKI

Informujemy wszystkich chętnych amatorów, pasjonatów malowania, plastyków, studentów uczelni...

konkurs

konkurs

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Gminną Bibliotekę w...

Koncert

Koncert

Muzyczne wspomnienie mistrza Za nami koncert w Kościele Niepokalanego Poczęcia Maryi Panny w...

quiz

quiz

quiz-dzien-ziemi-regulaminPobierz

zumba

zumba

Zachęcamy do zapisów na zajęcia Zumby Fitness ! Zajęcia planujemy w Rosanowie o godz. 18.00. Przy...

Archiwa

Dostosowanie dla niepełnosprawnych