Kultura, integracja i ekologia-ruszamy z nowym projektem!

Z ogromną radością informujemy, że nasze Gminne Centrum podpisało umowę z Samorządem Województwa Łódzkiego i otrzymało dofinansowanie na realizację projektu pn. „Seniorzy Gminy Świnice Warckie i Gminy Zgierz –dla Natury i Kultury – cykl warsztatów i wyjazdów integracyjno-edukacyjnych” 👈

To mamy nadzieję wspaniała wiadomość dla Seniorów oraz kobiet z naszej wspaniałej Gmina Zgierz! Dzięki pozyskanym środkom będziemy mogli zrealizować kilka działań, które połączą edukację, integrację i wspólne spędzanie czasu. 🌿🎭💐

W ramach projektu zaplanowaliśmy m. in.:

✅ warsztaty ekologiczne dla Seniorów

✅ wyjazdy do teatru dla Seniorów i kobiet do Łodzi i Warszawy

✅ wyjazdy integracyjne

✅warsztaty florystyczne

Zadanie realizujemy w partnerstwie z Gminny Ośrodek Kultury w Świnicach Warckich ! 🤝 Ogólna wartość zadania to kwota 50 604,00 zł z czego dofinansowanie z Unii Europejskiej wyniesie 75% tej kwoty, czyli 37 953,00 zł 💰💰💰

❗️Cieszymy się, że udało nam się zdobyć dofinansowanie i już nie możemy doczekać się wspólnej realizacji wszystkich działań! 💚

Zapraszamy na pierwsze warsztaty ekologiczne dla Seniorów już w najbliższy wtorek 26 maja o godz. 16.00 do Dzierżąznej ! Zapisy na warsztaty pod numerem 500-158-477 !

Źródło dofinansowania : Zadanie realizowane będzie w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (RLKS) – komponent Wdrażanie LSR na realizację operacji w ramach I.13.1 w zakresie „Włączenie społeczne seniorów, ludzi młodych lub osób w niekorzystnej sytuacji”, w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023 – 2027.

Dzień Rodziny za nami!

Dzień Rodziny za nami!

Rodzinna atmosfera, uśmiechy i wspólna zabawa –Dzień Rodziny za nami! Za nami Dzień Rodziny, który...

Archiwa

Dostosowanie dla niepełnosprawnych