![]()
W niedzielne popołudnie mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszym gminnym centrum wyjątkową artystkę – Krystynę Giżowską.
![]()
Piękna, słoneczna pogoda (która jest ostatnio rzadkością
) pozwoliła nam zorganizować wydarzenie na świeżym powietrzu, co stworzyło niepowtarzalny klimat i jeszcze bardziej podkreśliło wyjątkowy charakter spotkania. ![]()
![]()
Bardzo cieszy nas tak liczna obecność mieszkańców oraz gości, którzy wspólnie z nami chcieli spędzić ten czas. Publiczność miała okazję nie tylko wysłuchać największych przebojów artystki, ale również poznać wiele ciekawych historii i wspomnień z jej życia zawodowego oraz prywatnego. Było wzruszająco, nostalgicznie, ale także niezwykle serdecznie i radośnie.
![]()
Dziękujemy Pani Krystynie Giżowskiej za ciepło, otwartość i piękne emocje, którymi podzieliła się z publicznością. ![]()
Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za obecność i wspaniałą atmosferę.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach ![]()














