Podwieczorek z gwiazdami

W ramach cyklu „Podwieczorek z Gwiazdą” będziemy gościć prof. Jerzego Bralczyka, który tradycyjnie poprowadzi red. Leszek Bonar.

Prof. Jerzy Bralczyk to polski językoznawca i gramatyk normatywny, profesor nauk humanistycznych, specjalista w zakresie języka mediów, reklamy i polityki. Jeden z popularnych autorytetów w dziedzinie języka polskiego. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

31 kwietnia na tarasie dworku Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej odbyło się spotkanie z cyklu „ Podwieczorek z Gwiazdą”, którego gościem był mistrz słowa i anegdot – Artur Andrus. Spotkanie poprowadził Leszek Bonar – dziennikarz telewizyjny, reżyser, prezenter programów muzycznych.

Artur Andrus opowiadał o kulisach pracy w radiu, o doświadczeniach aktorskich w telewizji, przytaczał z ogromnym poczuciem humoru anegdoty związane z nie tylko pracą konferansjera. Opowieści i ciekawe historie oczarowały publiczność licznie zgromadzoną w pięknym otoczeniu przyrody dworskiego parku. Nasz gość podzielił się również podczas występu wspomnieniami o Marii Czubaszek i Stefanii Grodzieńskiej, z którymi wiązało się wiele zabawnych i wzruszających wspomnień.

Wieczór był pełen humoru, radości i cudownej atmosfery.

Na pamiątkę spotkania Artur Andrus zostawił nam rymowany prezent 😍:

„Czy oni się znają?

On ją zna!

Ona też go zna!

Przecież to DzierżąZna.”

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

24 kwietnia 2023 roku o pasji, pracowitości, dorastaniu w świecie w ciszy rozmawiał z Olgą Bończyk – Leszek Bonar, znany dziennikarz TVP Łódź w ramach spotkania „Podwieczorek z gwiazdą” zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę w Dzierżaznej.

Pani Olga – polska aktorka teatralna, filmowa i wokalistka oczarowała wszystkich pięknym głosem, prezentując piosenki własnego autorstwa oraz znane covery. Występ przeplatany był opowieściami o życiu prywatnym i artystycznym, anegdotami, których bohaterami byli znani artyści z planów filmowych.

Artystka wzruszyła publiczność wspominając swoje dzieciństwo i niesłyszących rodziców.

W podziękowaniu za ich trud i poświęcenie, skomponowała piękny utwór, który wzruszył publiczność.

Opowiadała o młodzieńczej nieśmiałości, jej przełamywaniu, pasji do śpiewania oraz zamiłowaniu do aktorstwa. Publiczność zadawała wiele pytań, na które pani Olga chętnie odpowiadała, zdradzając sekrety z życia artystycznego.

…”Przekraczanie granic aktorskich czy muzycznych sprawia mi wielką radość. Im jestem starsza, tym bardziej lubię popełniać błędy. Mam więcej odwagi osobistej. Nie obawiam się opinii. Nie lubię odcinać kuponów, lecz cały czas iść do przodu”… – mówiła pani Olga.

Oferta

Oferta

Zapraszamy !

Słowo Ukrainy

Słowo Ukrainy

W niedzielne popołudnie w Gminnym Centrum Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej odbył...

Narodowe Czytanie !

Narodowe Czytanie !

…” Nie był to dwór wielkopański, ale jeden z tych starych, szlacheckich dworów, w których niegdyś...

Dożynki 2023

Dożynki 2023

Dożynki to najważniejsze święto dla wszystkich, którzy związani są z ziemią i jej plonami. Obchody...

Archiwa

Dostosowanie dla niepełnosprawnych