Podwórko Nivea

Podwórko Nivea

Gminne Centrum Kultury, Sortu, Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej startuje w konkursie o wybudowanie interaktywnego placu zabaw „Podwórko  NIVEA”.

Żeby jednak powstał, potrzebne są codzienne głosy przez Internet jak największej liczby mieszkańców naszej gminy oraz ich przyjaciół.  Pokażmy, że potrafimy zrobić coś razem, zmobilizujmy nasze rodziny, znajomych, przyjaciół. Każdy głos się liczy.

Głosuj na plac zabaw tutaj.

Dlaczego warto głosować?

W akcji Podwórko Nivea możemy zdobyć nowoczesne sprzęty o wartości 250 tys. zł, dzięki którym wszystkie dzieci z gminy Zgierz będą mogły spędzać jeszcze więcej czasu bawiąc się razem na świeżym powietrzu.

Podwórkowe atrakcje to m.in.:

  • kubik do wspinaczki: nietuzinkowa ściana wspinaczkowa, która pozwala razem wchodzić na szczyt. Rozwija koordynację ruchową, zwinność, gibkość i orientację w przestrzeni, a także zachęca do zabawy zespołowej.
  • urządzenie do balansowania: pozwala rozwijać zmysł równowagi. Umożliwia zabawę w grupie, integruje, bawi, pozytywnie pożytkuje dziecięcą energię i zachęca do bycia razem.
  • nowe planetarium: pozwala razem sięgać gwiazd! Zawiera globus i plansze do zabaw grupowych.
  • piaskownica z torem do gry w kapsle: niezapomniana zabawa dla dzieci w różnym wieku. Można w niej budować zamki z piasku i inne piękne piaskowe rzeźby. Posiada także tor do gry w kapsle.
  • tablice z grami: tablice zapewniają kilka wspaniałych atrakcji, dzięki którym dzieci rozwijają myślenie strategiczne, spostrzegawczość i pozwalają przeżyć super przygody!
    (atrakcje i opisy na podstawie materiałów: www.podwórko.nivea.pl)
Oferta

Oferta

Zapraszamy !

Słowo Ukrainy

Słowo Ukrainy

W niedzielne popołudnie w Gminnym Centrum Kultury Sportu Turystyki i Rekreacji w Dzierżąznej odbył...

Narodowe Czytanie !

Narodowe Czytanie !

…” Nie był to dwór wielkopański, ale jeden z tych starych, szlacheckich dworów, w których niegdyś...

Dożynki 2023

Dożynki 2023

Dożynki to najważniejsze święto dla wszystkich, którzy związani są z ziemią i jej plonami. Obchody...

Archiwa

Dostosowanie dla niepełnosprawnych