To był bardzo udany wieczór filmowy!

Podczas wczorajszego seansu pod chmurką obejrzeliśmy musical „Mamma Mia!” 🙂Świetny film, gwiazdorska obsada i piękne okoliczności przyrody przyciągnęły do naszego centrum kultury wielu miłośników dobrego kina 👨‍👩‍👧‍👦🎬🌕🍿 Na pokaz kina plenerowego zaprosił Powiat Zgierski. Była to nagroda dla gminy, która miała najwyższą frekwencję w powiecie w ostatnich wyborach prezydenckich.

Wspólny seans pod gwiazdami był nie tylko świetnym wyróżnieniem, ale też przypomniał nam o tym, że warto spełniać swój obywatelski obowiązek 💪

Dziękujemy Wam za tak liczną obecność podczas seansu!🙂

Dzień Rodziny za nami!

Dzień Rodziny za nami!

Rodzinna atmosfera, uśmiechy i wspólna zabawa –Dzień Rodziny za nami! Za nami Dzień Rodziny, który...

Archiwa

Dostosowanie dla niepełnosprawnych