Teatr online / 10 twarzy Shirley Valentine / Grupa Teatralna Agrafka

Zapraszamy na premiery „10 twarzy Shirley Valentine” czyli internetowo-medialny projekt Grupy Teatralnej Agrafka z Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach.
Uwaga! W filmach pojawiają się niecenzuralne słowa!
Grupa 10 artystek seniorek w 11 monologach stawiła czoła zadaniom interpretacyjnym na najwyższym poziomie.
Shirley Valentine autorstwa W. Russela to kobieta w średnim wieku która w śmieszno-gorzkawy sposób opowiada o swoim życiu. Zakotwiczona w kuchni próbuje wypłynąć na dalekie oceany i wyjechać w podróż do Grecji.
Aktorki teatru Agrafka przedstawiają fragmenty historii w brawurowy sposób żąglując emocjami. Każda „Shirley” jest inna, każda ma inne zadania, każda mówi o czymś innym, każda porusza ważną dla siebie historię. Zapraszamy do oglądania.
Warsztaty teatralne dla seniorów są doskonałą okazją do twórczego wyrazu i wykorzystania skrywanych pokładów aktorskiego talentu. Seniorzy wchodzący w skład grupy już nie raz występowali na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach w przygotowanych przez instruktora zajęć Kamila Katolika spektaklach. Regularne spotkania i ćwiczenia zaowocowały stworzeniem Grupy Teatralnej „Agrafka”, która z sukcesami występuje na przeglądach i konkursach małych form teatralnych. Pierwszym instruktorem grupy był Piotr Charczuk – obecnie Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lubrzy.

Aktualności

Dostosowanie dla niepełnosprawnych