Agafia zaprasza na zajęcia

Zapraszamy na cotygodniowe zajęcia z relaksacji czyli nauki jak się nie zabić.

Treningi relaksacyjne to form terapii (oraz autoterapii) i stosowane są m.in. przy redukowaniu stresu, leczeniu bezsenności, depresji, lęku czy bólów głowy. Zwykle nauka relaksacji polega na rozluźnianiu grup mięśni, spowolnieniu oddechu i oddychaniu brzusznym. Tym razem też tak będzie ale z małym bonusem.
Najważniejsze w relaksacji to dobre samopoczucie we własnym ciele. Dlatego oprócz technik relaksacyjnych będziemy się też uczyć o emocjach, uczuciach, automatycznych i nieświadomych reakcjach. Nauczymy się czym są granice i jak je mądrze stawiać sobie i innym. Opowiem o tym czym są uzależnienia
i współuzależnienia oraz czym się różnią zaburzenia od chorób psychicznych.

Zajęcia skierowane są  więc do osób, które chcą:

👉 nauczyć się kierować swoją energią emocjonalną na zewnątrz w stronę działania,
👉 dowiedzieć się do jakiego poziomu stres działa na nich motywującą (eustres) i gdzie jest granica ich dystresu czyli stresu, który wyczerpuje,

👉 dowiedzieć się czym są emocje, czym uczucia a czym są automatyczne reakcje,
👉 poznać szybkie techniki rozluźniające pomocne w sytuacjach dużego napięcia,
doświadczyć głębokiego relaksu mięśni i układu trawiennego,
👉 doświadczyć odciążenia układu nerwowego, krwionośnego i oddechowego,
👉 nauczyć się technik wspierających spokojny sen i szybkie zasypianie.

Agafia Spyrka
 Kiedy zapytasz moich znajomych co o mnie sądzą odpowiedzą: „to jest najbardziej spokojna osoba jaką znam, ja nawet nie wiem czy ona umie się denerwować”. Zapewniam, że umiem. Tylko, że zamiast tracić energię, wolę mieć z niej pożytek. Jestem przekonana, że to co nas określa to konkretne, namacalne, realne działania. Bo to właśnie działanie i idee wprowadzone w życie zmieniają Świat.
Moja podróż do siebie zaczęła się od błędnej diagnozy i bardzo złego leczenia. Żeby się nie zabić i nie zwariować nauczyłam się siebie, nauczyłam się tego co mogłam o emocjach, uczuciach, automatycznych reakcjach, triggerowaniu, traumie i wielu innych rzeczach.
Jestem innowatorką i trenerką. Od 2018 roku rozwijam swoją markę narzędzi wspierających zdrowie psychiczne osób w sytuacjach kryzysowych. 

Swoją wiedzę opieram na 15-letnim doświadczeniu w pracy dla globalnych marek, gdzie przeszłam przez wszystkie szczeble kariery od programu stażowego do stanowiska dyrektora, a także współpracy z małymi podmiotami i centrum wspierania ekonomii społecznej.

Moje doświadczenie wykorzystywane jest m.in. do tworzenia metodologii rozwoju przedsiębiorstw społecznych w globalnym projekcie GroundUp prowadzonym przez Youth Alliance. W 2022 roku zrealizowałam projekt opracowania podręcznika Pączek, Listek, Kwiatek dla osób doświadczających depresji wchodzących lub powracających na rynek pracy w zakresie programu innowacji społecznych. Mój podręcznik przeszedł przez proces ewaluacji w Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych w Warszawie oraz przez etap testowania i superwizji  w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego.

2021 roku opracowałam i wprowadziłam  program wsparcia komunikacji dla wychowawców i pedagogów dla Centrum Wspierania Rodzin Rodzinna Warszawa.

Moje pudełko terapeutyczne Dom z Ogrodem od 2019 roku jest narzędziem wspierającym procesy psychoterapeutyczne w obszarze pracy nad granicami psychologicznymi.

Pozdrawiam

Agafia Spyrka

690 076 333

Ogłoszenie

Ogłoszenie

Osoby zainteresowane wystawieniem swoich stoisk podczas NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ w dniu 15.06.2024 r....

Nabór do zespołów

Nabór do zespołów

Chcesz przeżyć przygodę swojego życia, nawiązać nowe znajomości, spędzić miło i aktywnie czas,...

PLENER MALARSKI

PLENER MALARSKI

Informujemy wszystkich chętnych amatorów, pasjonatów malowania, plastyków, studentów uczelni...

konkurs

konkurs

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Gminną Bibliotekę w...

Koncert

Koncert

Muzyczne wspomnienie mistrza Za nami koncert w Kościele Niepokalanego Poczęcia Maryi Panny w...

quiz

quiz

quiz-dzien-ziemi-regulaminPobierz

Archiwa

Dostosowanie dla niepełnosprawnych