Noc Świętojańska

Za nami magiczna Noc Świętojańska…wieczór pełen emocji…

Tradycyjne pieśni z muzyką ludową na żywo, wyplatanie wianków, barwny korowód z pochodniami to jedne z wielu atrakcji, jakie czekały na uczestników Nocy Świętojańskiej w sobotę 17 czerwca na terenie Gminnego Centrum.

Na scenie zaprezentowały się osoby i zespoły działające przy GCKSTiR. Choć dla niektórych był to debiut sceniczny, wszyscy byli nagradzani gromkimi brawami.

Nie zabrakło stoisk promocyjnych i gastronomicznych, ekspozycji twórców ludowych oraz strefy zabaw dla dzieci. W mistyczny, tajemniczy klimat wprowadziły publiczność dźwięki mis himalajskich na pomoście.

W konkursie na „Najpiękniejszy wianek” zwyciężyła pani Marietta, nagrodą była wspólna kawa z Gwiazdą wieczoru- gratulujemy!

Noc Świętojańską prowadziła dziennikarka pracująca na co dzień w Telewizji Polskiej – Magdalena Libiszewska. Wszyscy doskonale bawili się w rytm muzyki zaproszonych artystów: Ewy Olczak, gwiazdy wieczoru – Bogdana Trojanka z zespołem Terne Roma. Wspólnej zabawie i tańcom nie było końca…

Za dostarczenie kwiatów i pomoc w prowadzeniu warsztatów wyplatania wianków dziękujemy Paniom Krystynie Jóźwiak, Magdalenie Jasińskiej, Romanie Zając, Dorocie Banasiak oraz rodzinie Byczkowskich z Kter za udostępnienie krzewów do dekoracji sceny.

🌺🌸🌼Zapraszamy wszystkie dziewczynki i dziewczyny… panienki i panie 🌺🌸🌼Konkurs bez ograniczeń wiekowych, dla miłośniczek kwiatów, potrafiących upleść wianek. Poszukajcie w waszych ogródkach wyjątkowe okazy kwiatów 🌹🌷🪷, aby dzięki wygranej spędzić miłe chwile w towarzystwie gwiazdy wieczoru „Nocy Świętojańskiej” w Dzierżąznej – Bogdana Trojanka oraz Terne Roma 💃💃💃💃

🎶🎵🎶Debiut zespołu Jednorożce !🎶🎵🎶

Już w najbliższą sobotę na scenie plenerowej podczas NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ w Dzierżąznej wystąpi zespół utalentowanych muzyków:

🪕🎸Kazimierz Błaszczyk-gitara oraz gitara hawajska

🎸Michał Przywojski- gitara basowa

🎹🎤Zbigniew Gens – instrumenty klawiszowe, wokal

🎸🎤Remigiusz Chomicki – gitara, wokal

🥁 Jan Braun – perkusja

Przyjmijcie ich ciepło 🥰 Zapraszamy, bądźcie z nami ⭐️🌙

Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

Rodzinna zabawa w Dzierżąznej ! Rodzice, dzieci, dziadkowie, ciocie i wujkowie...spędzali wspólnie...

Archiwa

Dostosowanie dla niepełnosprawnych