Co chcesz wiedzieć o wróblach? – spotkanie z Jackiem Karczewskim

W sobotni poranek ulotnij się na chwilę, by spotkać się z nami online!
Już 20. marca, w Światowy Dzień Wróbla, o godzinie 10.00 zapraszamy na live z Jackiem Karczewskim i Anią Pilarską-Cherek. Odpowiemy na Wasze pytania o Wróblach, ptakach i ogrodach. Zachęcamy Was już teraz do zostawienia pytań w komentarzach. Do zobaczenia!
Jacek Karczewski:

Autor wielu artykułów prasowych publikowanych m.in. w Gazecie Wyborczej i książek („Jej wysokość gęś” i „Noc sów. Opowieści z lasu”). Można go też usłyszeć w Radiu – najczęściej w TOK FM. Od lat, z powodzeniem, działa na rzecz ochrony przyrody. W jego dotychczasowej karierze można znaleźć wiele zawodów i zajęć. Przede wszystkim jednak, to doświadczony trener i konsultant w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i komunikacji społecznej. Z pierwszego wykształcenia Psycholog. Studiował także ochronę przyrody i język francuski.

Całym sercem oddany idei ochrony przyrody. Sam o sobie mówi,  że ma „odlot na punkcie ptaków”. Kaszub, najprawdopodobniej urodzony w gęsim gnieździe – mimo że Pani Ania (jego Mama) i oficjalne dokumenty temu przeczą. Ale to gęsi właśnie są jego ukochanymi ptakami. Znawca i pasjonat. Kiedy mówi o ptakach – rosną mu skrzydła, a czasami pojawiają się pióra we włosach… Jedyne czego brakuje mu do szczęścia,  to „więcej czasu!”

Aktualności

Dostosowanie dla niepełnosprawnych